RESRENT FINLAND OY

Suojantie 5
26100 RAUMA
fax. 03- 3396 9098
info@resrent.fi
www.resrent.fi
Y- tunnus: 2067549- 4

Laskutusosoitteet:

Finvoice verkkolaskuosoite: FI2856300020292972
operaattori: Osuuspankki; OKOYFIHH.

Paperilaskut:

ResRent Finland Oy 20675494,
PL 100, 80020 Kollektor Scan
FINLAND

Sähköpostilaskut:

Sähköpostilaskut PDF muodossa: 20675494@scan.netvisor.fi.

ResRent Finland Oy kuuluu Suomen Tilaajavastuu Oy:n ylläpitämään Luotettava Kumppani -ohjelmaan. Yritysraportin voitte tallettaa koneelle klikkaamalla allaolevaa logoa

Myynti, Uusimaa:

Laura Nuopponen
0400 175729
laura.nuopponen@resrent.fi

Pasi Turunen
0500 777111
pasi.turunen@resrent.fi

Myynti, Pirkanmaa:

Pekka Hokkanen
0400 730 302
pekka.hokkanen@resrent.fi

Myynti, Satakunta:

Mikko Rohila
040 726 5476
mikko.rohila@resrent.fi

Myynti, Pohjanmaa:

Seppo Rintaoja
0400 327 567
seppo.rintaoja@resrent.fi

Myynti, Pohjois-Pohjanmaa ja Lappi

Petteri Mäenpää
040 5211 764
petteri.maenpaa@resrent.fi

Toimitusjohtaja

Rami Rintanen
040 7520 531
rami.rintanen@resrent.fi